خواجه عبداله انصاری: بدان که نماز زیاد خواندن، کار پیر زنان است و روزه فزون داشتن، صرفه نان است و حج نمودن تماشای جهان است، امّا نان دادن، کار مردان است.

درباره شرکت


شرکت عماد عادل در سال 1377 با ایده و نظر مدیر کنونی و همکاری کارشناسان زبده مهندسی با هدف انجام امور پیمانکاری و همچنین به جهت کارآفرینی و مشغول به کار نمودن تعداد زیادی از افراد بیکار در رشته راه و ترابری و ساختمان تأسیس شد.


این شرکت با 17 سال سابقه و داشتن طیف وسیعی از ماشین آلات سنگین و فوق سنگین، تجهیزات و امکانات مهندسی عمرانی و معدنی از جمله تلاشگران فعال در عرصۀ سازندگی و آبادانی کشور می باشد و طی چند سال گذشته از معدود شرکت هایی است که با ارائه ابتکارات، نوآوری ها و استفاده از مهندسی ارزش طرح ها و پروژه های بزرگ خود را اقتصادی تر و با حداقل زمان ممکن به سامان رسانده و اجرا نموده است. شرکت عماد عادل در سال 1380 پس از انجام چند پروژه در رشته های آب و تأسیسات، موفق به افزایش رتبه، در پایه های قبل و همچنین دریافت گواهینامه تشخیص صلاحیت در رشته های آب و تأسیسات نیز از سوی سازمان برنامه و بودجه استان چهارمحال و بختیاری شد. استفاده از آخرین استانداردها، بهره گیری از تکنولوژی نوین، ارائه ابتکارات سازنده و خلاق، بهره گیری از دانش و تجارب متخصصین و کارشناسان از جمله اهداف اصلی شرکت بوده که در این مدت تحقق یافته است. شرکت عماد عادل در سال 1381 با لطف و عنایت خداوند متعال علاوه بر فعالیت در رشته های موجود وارد عرصه امور پیمانکاری در رشته کاووش های زمینی شد. که با وجود داشتن پرسنل کافی و مجرب، دانش لازم و توان تجهیزاتی بالا در زمانی اندک موفق به طی نمودن درجات ترقی در این رشته نیز شد. به طوری که عماد عادل در سال 1392 توانست گواهینامه عالی ترین پایه، رشته کاووش های زمینی (پایه یک) را از معاونت نظارت و راهبردی ریاست جمهور دریافت کرده و برگی دیگر به افتخارات خود بیافزاید. از آنجایی که ادامه حـیات شـرکت به وجود مـشتریان و کارکنان و محیطی که در آن فـعالیت می کند بستگی دارد بنابراین در قبال همۀ آنها احساس مسئولیت نموده و همواره سعی شده تعهدات خود را نسبت به آنها به بهترین نحو ممکن ادا نماید.

فایلهای پیوست
فایلی برای دانلود پیوست نشده است

↑ بالا